Plugins - Safe SVG - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (8 entries)

note: Description of the plugin
en: Enable SVG uploads and sanitize them to stop XML/SVG vulnerabilities in your WordPress website
fa: بارگذاری SVG را فعال کنید و آن را پاکسازی کنید تا آسیب پذیری های XML/SVG در وب سایت وردپرس شما متوقف شود

en: Large
fa: بزرگ

en: Medium
fa: متوسط

en: Thumbnail
fa: بندانگشتی

en: Full Size
fa: اندازه کامل

en: Sorry, this file couldn't be sanitized so for security reasons wasn't uploaded
fa: متأسفیم، این فایل نمی تواند پاکسازی شود، بنابراین به دلایل امنیتی آپلود نشد

note: translators: %1$s is the command that needs to be run.
en: You appear to be running a development version of Safe SVG. Please run %1$s in order for things to work properly.
fa: به نظر می رسد که شما یک نسخه توسعه یافته از SVG ایمن را اجرا می کنید. لطفاً %1$s را اجرا کنید تا همه چیز به درستی کار کند.

note: Plugin Name of the plugin
en: Safe SVG
fa: SVG ایمن
